| Tel: 77 553 17 86 | Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00
Realizujemy usługi poligraficzne już od ponad 10 lat!

Produkty – klisze fotopolimerowe, proof cyfrowy i inne

Home / Produkty

ElkolBL - dział poligraficzny

Do realizacji wszelkich zleceń wykorzystujemy sprzęt niezbędny do prawidłowej adaptacji projektów dla potrzeb druku fleksograficznego. Obróbka graficzna odbywa się w profesjonalnym studiu graficznym. Pracujemy na oprogramowaniach firm EskoArtwork, Adobe oraz Corel. Na życzenie klienta wykonujemy również projekty autorskie z uwzględnieniem rodzaju opakowania oraz możliwości maszyn drukarskich.

Dział DTP zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem profilu do druku fleksograficznego. W oparciu o stacje robocze PC oraz licencjonowane oprogramowanie nasi specjaliści przystosują szaty graficzne do siatek różnych opakowań, dokonają zmian tekstowych, umieszczą kody EAN itp.

Proof cyfrowy to symulacja efektu druku. Tworzenie proofa jest ważnym procesem, jeszcze przed zakończeniem wszystkich koniecznych prac niezbędnym zarówno klientowi jak i drukarni. Proof cyfrowy wykonany jest na profesjonalnym podłożu PROOF FOGRA RC 255 GSM przy użyciu drukarki EPSON Style 9890 do szerokości 1100 mm.

Witamy na naszej stronie internetowej! Jesteśmy firmą zajmującą się efektownymi wydrukami metodą fleksodruku – a dokładniej mówiąc, techniką drukarską polegającą na zastosowaniu elastycznych farb drukowych oraz ciekłych farb szybkoschnących. Efekt fleksodruku uzyskuje się dzięki zastosowaniu matryc fotopolimerowych – to niezbędny element pozwalający na produkcję nawet najbardziej szczegółowych grafik i rysunków.

Fleksodruk to jedna z najnowocześniejszych technik drukarskich dostępnych obecnie na rynku, która – oprócz najwyższej jakości druku – jest także przystępna cenowo, zwłaszcza w przypadku realizacji wielkoformatowych. Wysoka czytelność, odwzorowanie barw oraz szczegółowość – właśnie to zapewniają klisze fotopolimerowe!

Matryce polimerowe – nowoczesność i jakość w jednym wydaniu

Jako producent matryc polimerowych stawiamy sobie za cel zadowolenie jak największej ilości klientów przy zachowaniu jednocześnie najwyższych standardów pracy. Dzięki czemu każde klisze polimerowe, jakie wytwarzamy, mogą posłużyć do zadruku podłoża w postaci:

  • folii PE,
  • folii PP,
  • folii PET,
  • folii aluminiowych oraz samego aluminium,
  • papierów powlekanych i pergaminów,
  • oraz wielu innych produktów.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie w produkcję matryc fotopolimerowych pozwala nam na profesjonalne podejście do każdej realizacji. Ponadto stale dążymy do poszerzania swoich kompetencji, a także umiejętności, co przekłada się na jeszcze lepsze rezultaty w zakresie tworzenia klisz polimerowych wykorzystywanych do produkcji Państwa projektów.

Zalety matryc polimerowych to między innymi:

  • wysoki transfer farby,
  • Wpłaskie punkty z niskim przyrostem,
  • stabilność małych punktów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania i wspólnie zrealizujemy nawet najbardziej wymagające projekty.